Yeniay İkizler’de

25 Mayıs 2017 Perşembe günü saat 22:44’te, Ay en karanlık gecesinde olacak. Yeniay İkizler’de !

Bilinçaltıdır Ay, kabul etmeye karşı durduğumuz en gönülsüz tarafımızdır. Geçmişte bilinçaltını hiçe sayıp, gücümüzü göstermek niyetiyle attığımız adımlara şöyle bir göz atalım. İstinasız hepsinde çuvallamışızdır. Çünkü ruhsuz olmamıştırlar, eksik kalmıştırlar. Çünkü biz geçmişte bilinçli/bilinçsiz ektiğimiz bağımlılık ve alışkanlıklarımızın ta kendisiyiz. Çünkü bu durum süreklilik arz etmemeli, yeteri kadar deneyimlendiğinde durumu sıfır noktasına getirip, değişmeli ve yenilenmeliyiz. Çünkü şartlar ne olursa olsun ruhumuz ÖZGÜR’dür !

Güneş (irade), Ay’ı (ruh) söndürecek ve duymayacak yarın. Ve biz bu ortamda bilinçsizce bir şeyleri başlatma eğiliminde olacağız.

Nasıl yani ? Hani ritüeller, niyetleri yazmalar ? Ne yapalım, dilemeyelim mi, adım atmayalım mı ?

Yapalım, atalım ama şöyle :

Gökyüzü İkizler’de parlıyor şu aralar. O halde yeryüzünde benim de aklımla parlamam isteniyor. Ruhumun ışığını (AY) kapatan Güneş’in, gözümü kamaştırmasına hazır olmak zorundayım ve vereceğim tepkinin her zamankinden daha çok farkında olmalıyım. İkizler, öyle sevimli ki; kendi kafasına göre inandığını satar bize. Ticari zekası mükemmeldir. Kızamazsın bile. Ama gerçekte bizim inandığımız onunla aynı doğru olmayabilir. Bu sebeple, EĞİTİM şart, kendi araştırmalarım olmadan asla ! Başlayın, adım atın tabii fırsat bu fırsat, ama yalanlara ve kandırılmalara duyarlı olun !

Yeniay’ların KOÇ ateşi taşıdığını söyleriz. Bodoslama her olaya dalmakla ünlü KOÇ’lar, yine işlerini yarım bırakmakla da ünlüdürler, hatırlatalım. O halde; her kimle, nasıl bir iletişimle, neyi başlatacağımıza, araştırıp öğrendiğimiz kendi bilgimizle karar verelim. Bir değişken hava Yeniayıdır önümüzdeki, yani zihinsel değişim şarttır ve o Koç hevesi olmadan ATEŞLENEMEYİZ ! Yarım bırakmayacağımız işaretler de var çok şükür bu Yeniay’da. Tabii adımını farkında atana !

AY’ın kendini karanlıkta bırakması, onun orada olmadığını göstermez uyanıklığını fiziğe taşıyacak olanlara müjdeler, faydalar, iyilikler, güzellikler kapıda olsun dileklerimle.

Çağla Akgün

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s