Bir Yıllık Danışmanlık

En detaylı analizimdir. Seninle buluşmadan önce haritanı tüm teknik detaylarla incelerim. Sana haritanın potansiyellerini anlatırım. Haritana özel neleri takip etmen gerektiğini iletirim ve içinde bulunduğumuz yıl içinde dikkat etmen gereken zaman dilimlerini seninle paylaşırım.

Yıl boyu gökyüzündeki gezegenlerin hareketlerini doğum anı haritanda nasıl karşılayacağını, hangi kritik zamanlarda hangi etkileri alacağını söylerim. Özellikle ağır hareket eden gezegenlerin, pre-natal/güneş/ay tutulmalarının hayatımızı dönüştüren etkileri vardır, bunun sana nasıl yansıyacağıyla ilgili detaylı bilgiler aktarırım.

Astrolojinin çok değerli öngörüm teknikleri vardır. Bu tekniklerin anlattıklarına göre hayatın seni nereye götürdüğünü, nasıl bir ruh hali içinde olacağını ve bunun fiziğe nasıl yansıyacağı ile ilgili öngörülerimi paylaşırım. Dikkatimi çeken herhangi bir konu olursa, bunu teyit etmek için pek çok tekniği birlikte inceler, bende oluşan yargıları sana iletirim.

Danışmanlık esnasında genellikle soru sormaya gerek kalmayacak kadar detay veririm. Ancak elbette daha emin olmak istediğin, merak ettiğin soruların varsa onları da yanıtlayacaktır gökyüzü. Özetle, bir yıl boyunca gökyüzünden alacağın etkileri öğrenmiş, ve dolayısıyla içinde bulunduğun atmosferde nasıl hareket etmen gerektiğiyle ilgili netleşmiş olursun. Bundan sonrası senin seçimlerindir.

Bu danışmalığı her yıl doğum gününden 3 ay önce almanı tavsiye ederim, böylelikle nasıl bir yaş geçireceğin hakkında son derece detaylı bilgi edinmiş olur, ona göre aksiyonlarını planlayabilirsin. Yeni yaşına pozitif ve farkında bir bilinçle hazır olursun.

Danışmanlık için minimum 1-1,5 saat ayırmak gerekir.

Hemen Başla

    Doğum Saatimi Bilmiyorum