Kurumsal

Son yıllarda yapılan araştırmalara göre, kurumsal şirketlerin çalışanlarına iyi yaşam programı sunması kişilerin performansını arttırdığı ve kurum bağlılığında yükselen bir ivme kazandırdığı gözlemleniyor. Şirketler de çalışanlarının ruhsal, fiziksel ve zihinsel sağlığını önemsiyor ve böylece çalışma ortamlarındaki enerjinin, kişisel mutluluğun ve çalışma motivasyonunun arttığını fark ediyorlar.

Uzunca bir süredir astroloji de iyi yaşam programında kullanılabilen bir konu ve çeşitli konularda atölye ve seminer organizasyonları yapılabiliyor. Özellikle meraklısının hayatına oldukça fayda sağladığı ve değer kattığını gözlemliyoruz. Çalışanların kendilerini gökyüzünün hareketlerine göre izleme fırsatı sunabiliyoruz. Kurumsal şirketlerin ihtiyacına göre organize olabiliyor, pek çok konu başlığını işleyebiliyoruz.

Bunun yanı sıra, şirketlerin müşterileri için de kullanabileceği özel çalışmalar yapmak mümkün olabiliyor. Özel günlerde sunulan danışmanlıklar, yazılı özet yaş görünümleri, küçük-büyük gruplar için düzenlenebilecek seminerler gibi fikirler yine ihtiyaca göre karşılanabilir.

Siz de şirketiniz çalışanlarına ya da müşterileriniz için özel bir fikri iyi yaşam programı dahilinde sunmak ve astrolojinin pozitif etkilerinden faydalanmak isterseniz info@gokyuzuderki.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.