Danışmanlık

Hoş geldin.

İlgin ve güvenin için çok teşekkür ederim. Astroloji danışmanlığı almadan önce bazı şeylere dikkat çekmek istiyorum. Eğer seninle aynı sayfadaysak, ben de seninle buluşmayı çok isterim.

Şöyle ilerliyoruz;

Senden doğduğun anın bilgilerini isteyeceğim. Ve bu bilgileri benimle paylaştıktan sonra ben senin, iradeni ortaya nasıl koyduğunu, hayata nasıl baktığını, duygu dünyanı, düşünme şeklini, nelerden keyif aldığını, nelerle mücadele edeceğini, sınırlarını, fırsatlarını, derslerini, hedeflerini, nerelerde zorlandığını, nerelerde yara alabileceğini ve kendini nasıl gerçekleştirebileceğini gözlemleyecek ve pek çok genel ve özel detaylarına artık hakim olacağım. Bunu gerçekten benimle paylaşmaya hazır mısın ?

Değilsen, doğum bilgilerini güvenmediğin kimseyle paylaşmamalısın !

Güvendin ve haritanı bana emanet ettiysen şimdi astrolojiden ve benden ne beklediğini kendine sormanı isterim. Seni aydınlatmama izin ver.

Haritanı açtıktan ve seninle ilgili değerlendirmelerimi netleştirdikten sonra, astrolojinin değerli pek çok tekniğini kullanarak senin nelerle karşılaşabileceğini anlarım, bunları sana aktarırım, ancak seni yönlendiremem. Seçim daima sana aittir. Önünde pek çok yol olabilir. Kendi farkındalık seviyenle bunlardan birini seçer ve hayatı ona göre deneyimlersin. Astroloji potansiyeller ilmidir. Bu potansiyelleri sana anlatırım ama karar senindir. Benimle buluştuğun an itibariyle önümüzdeki bir sene içinde gezegen hareketlerinden nasıl etkiler alabileceğinle ilgili seni detaylı bilgilendiririm. Her harita parmak izi gibidir, sana özel izlenmesi gereken gökyüzü olayları olabilir ve bunlara dikkat çeken tarihleri ve olasılıkları, nelere dikkat etmen gerektiğini seninle paylaşırım. Bu kadim ilmin özünde farkındalık yatar, sen de seni bekleyen sene içinde hangi farkındalıkları edinebileceğini bu danışmanlıktan alırsın. Pek çok fırsat ya da zorlu yollara işaret ediyor olabilir gökyüzü, farkında olursun.

Elbette merak ettiğin her soruyu sorabilirsin. Astrolojinin cevap veremediği soru neredeyse yok. Ancak ben şahsi olarak aşağıdaki sorulara yanıt vermemeyi seçiyorum, buluşmadan önce bilmelisin :

En kısa zamanda şifa bulmanı dilerim. Doktorlarını dinlemelisin.

Dilerim en kısa zamanda şifa bulsun. Üzgünüm ama ben doktor değilim.

Ekonomist değilim. İşin uzmanlarından destek almanı öneririm.

Haritalarda bu konularda zorlanmalara işaret eden göstergeler vardır. Ancak hepimiz bunların üstüne çıkabilecek potansiyelleri barındırıyor olabiliriz. İşinin hakkını veren hiçbir astrolog size bu deneyimleri kesin bir dille yaşamayacağınızı söylemez. Gün gelir öyle bir transit yakalarsınız ki bir bakmışsınız düşler gerçeği giyinmiş. Bunun yanı sıra size sırf kendinizi iyi hissedin diye görmediğimiz bir işareti de varmış gibi göstermemeliyiz. Özetle özgür iradenizi olumu ya da olumsuz etkilemek istemeyiz.

Ancak haritada bu konularda yakalayabileceğiniz potansiyel zamanları öngörebilir, size aktarabiliriz.

Bu bir seçimdir. Gülmeyi seçtiğiniz an hayat da size gülecektir. Neden bu soruyu sorduğunuzu haritalarınızda görebilir, size sebeplerini sunabiliriz. Çıkarımlarınız doğrultusunda hayatınızı değiştirmek sizin elinizdedir. En sevdiğimiz gezegenler en sevdikleri yerlere de gelseler siz mutlu olmayı seçmezseniz o gezegenlerin size yine pozitif etkisi olmayacaktır. Astroloji fark ettirir, gerisi insanın kendisinde biter.

Yetkinliğini kazanmamış bir kişiye öngörüm yapmayı tercih etmiyorum. Ancak, anne-baba olarak çocuğunuzun haritasının neler vaat ettiğini, nasıl yönlendirilebileceğini, nasıl mutlu olabileceğini, nerelerde zorlanabileceğiyle ilgili detaylı bir analizi aktarabiliyorum. Farkında anne-babaların bu hizmeti alarak çocuklarını çok daha iyi tanıyabileceklerine inanıyorum.

Birbirimizi anladıysak şimdi danışmanlık için organize olabiliriz. Senden gün, ay, yıl doğum günü, doğum yeri ve doğum saatini isteyeceğim. Eğer doğum saatin belli değilse haritanın önce rektifiye edilip saat tespitinin yapılması gerekmektedir. Bunun için ayrı bir yol izliyor olacağız. Aşağıdaki hizmetlerden birini seçtiğinde formun altında “doğum saatimi bilmiyorum” butonuna tıklarsan yönlendirileceksin.

Bakalım gökyüzü sana neler diyor ?

Doğru zaman geldi, en kısa sürede buluşmak niyetiyle.

Sevgimle,

Çağla.

Hangi danışmanlıktan faydalanmak istersin ?

Bir Yıllık Danışmanlık

3500₺ KDV Dahil

☆En detaylı analizimdir.

☆Yeni yaşına pozitif ve farkında bir bilinçle hazır olursun.

☆Danışmanlık esnasında genellikle soru sormaya gerek kalmayacak kadar detay veririm.

DETAYLI BİLGİ

Sinastri (İlişki Analizi)

3500₺ KDV Dahil

☆İster duygusal ilişkilerde, ister ortaklık girişimlerinde, her türlü ikili ilişki analizi için önerdiğim bir danışmanlıktır.

☆Composit, draconic (ruh haritaları), antisyon ilişkileri, orta noktalar, vertex/antivertex noktalarını da dikkatle incelerim.

DETAYLI BİLGİ

Horary (Soru Astrolojisi)

1750₺ KDV Dahil

☆Tek bir soruya yönelik danışmanlıktır.

☆Horary astrolojinin en kıymetli alanlarından biridir.

☆Soruyu anladığım anın haritasından yola çıkarak cevaba ulaşmaya çalışırım.

DETAYLI BİLGİ

Election (Seçim Astrolojisi)

2250₺ KDV Dahil

☆Doğum bilgilerin üzerinden senin enerjine en uygun zamanı bulmak için dikkatli bir incelemede bulunuyorum.

☆Astrolojide başlanan her anın bir haritası vardır ve o başlanan işin içindeki zorluk ya da kolaylığı haritanın içinde görürüz.

DETAYLI BİLGİ

Çocuğumun Haritası

3250₺ KDV Dahil

☆18 yaşını doldurmamış, kendi kararlarını verebilecek yetkinliğini elde etmemiş çocukların haritalarında öngörüm yapmıyorum.

☆Nerelerde zorlanacak, nerelerde fırsatlar yakalayacak, nelerden keyif alır, potansiyelleri nelerdir gibi çok detaylı bir analiz sunuyorum.

DETAYLI BİLGİ

Solar Return (Güneş Dönüşü)

2000₺ KDV Dahil

☆Her sene doğum günümüzde, Güneş doğduğumuz anın derece ve dakikasına ulaştığında yeni bir harita çıkartırız ve o günün haritası bize o yaşımızda neler yaşayacağımıza dair ışık tutar.

☆Tam bir danışmanlık olmasa da, o yıl içinde gökyüzünün bize öngörecekleri hakkında bilgi sahibi oluruz.

DETAYLI BİLGİ

Lunar Return (Ay Dönüşü)

1750₺ KDV Dahil

☆Ay Dönüşü haritası doğum anı haritası ile birlikte gözlemlenir ve natal potansiyeller göz önünde bulundurularak yorum yapılır.

☆Yine o ay içinde gerçekleşecek yeniay & dolunayın da etkisi hem doğum anı haritası hem de Ay dönüşü haritası üzerinden incelenir.

DETAYLI BİLGİ

Hızlı Seans

2000₺ KDV Dahil

☆Gökyüzündeki ağır gezegen transitlerin ve ilerletilmiş bazı tekniklerin yorumlarını içerir.

☆Hızlı seans danışmanlıklarında kişisel haritalar üzerinden teknik çalışma yaparak, içinden geçtiğin döngünün etkilerine odaklanır, genel resmi ortaya çıkarırım.

DETAYLI BİLGİ

Yazılı Danışmanlık

7500₺ KDV Dahil

☆Bir yıllık danışmanlığın yazıya dökülmüş halidir.

☆Teknik yorumlardan uzak, anlaşılır bir dille hazırlanmış çok detaylı bir sunumdur.

☆Çalışıp, yazıya aktarması çok zaman alacağı için minumum 1 ay sonra teslim edebilirim.

DETAYLI BİLGİ