Şu An Okunuyor
en temel içgüdümüz yaşamak ! Yay burcunda güneş tutuluyor…

en temel içgüdümüz yaşamak ! Yay burcunda güneş tutuluyor…

Uzun zamandır kafalarımız çok karışık. Bir şeyler oluyor, bazen kaybediyoruz bazen durumu kurtarıyoruz, uyum sağlamaya çalışıyoruz. Bazı alışkanlıklar eskidi, bazılarıysa yeni ama henüz alışkanlık olamadılar. İçgüdülerimiz sessiz sanki, zaten bilinen yollar da işe yaramayacakmış gibi, geleneksel çözümlerle de ilerleyemiyoruz. Kopya bile çekemiyoruz, herkes hayatının ilk sınavındaymış gibi hissediyor. Ne biliyorsa onu yapmak da puan kazandırmayacakmış gibi. Çoğumuz varoluşsal bir boşluk içindeyiz. Sağlıklı olsak bile can sıkıntısı olarak dışa vuruyor çoğumuzda. Sanki yaşamlarımızın yeni içeriklere ihtiyacı var ve biz şu an bunun yoksunluğuyla bir sendrom yaşıyormuş gibiyiz. Kendimizi gerçekleştirmemiz lazım ama bunun kolay olmadığını biliyoruz.

Travmaların, korku ve endişelerin, tükenmişlik gibi gerginliklerin her türünün kimyasal reaksiyona yol açtığını biliyoruz. Stres hormonları bu reaksiyonlarla zihin & beden ilişkisini olumsuz etkiliyor. Doğadaki bütün organizmalar, biz insanlar da dahil, kısa dönemli gerginliklerle başa çıkabilecek programa sahip tasarlanmışız. Acil durumlarda ihtiyaç duyulan kaynaklarımız var yani. Bir tehdit algıladığımızda sinir sistemimiz savaş veya kaç tepkisi vererek gerekeni yapabiliyor. Ama uzun dönem süren gerginliklere uygun bir bünyemiz yok maalesef, strese uzun süre maruz kalındığında bütün sinir sistemi karışıyor, hormonlar değişiyor, hücreler birbirleriyle iletişim kuramaz hale geliyor. Bağışıklık sistemi zayıflıyor. Sonrası malumunuz.

Bozulan bir denge var, bunda hemfikiriz. Ve bu dengesizlik ufaktan yayılıyor aramızda. Biri diğeri ile bu ortamda kaldıkça ya da daha da yalnızlaştıkça, paylaşamadıkça psikolojik olarak pozitif etkilenemiyoruz maalesef. Kayıtlar da hafızada kalacak. Gelecek olumsuz etkilenecek yani. Ama diğer yandan, biliyoruz ki en temek içgüdümüz yaşamak/yaşamda kalmak. Evet, elimizde malzemeler belki kısıtlı ama tümden çaresiz değiliz. Yaşıyoruz, o halde mutlaka bir çaresi vardır, biliyoruz.

Şimdi gökyüzünde bir Güneş Tutulması var, bir yeniay ve köklü yeni başlangıçlara doğruyuz. Burcumuz YAY. Anın haritası çok şahane olmasa da, YAY mutlu & özgür hissetmektir. İnanmaktır ve büyük resmi görebilmektir. Klasik astrologların Güneş Tutulmalarını pozitif değerlendirmediklerini biliyoruz. Ancak madem ki bir yeniayımız var, hayatımızda bir şeyler yenilenecek ve bundan kaçamayacaksak, bunu bir fırsat olarak görebiliriz diyen astrologlar da var. Dengesizliğin farkındaysak, gerginliği uzun süreli yaşayacak bir organizma da değilsek, en temel içgüdümüzü hatırlamamız ve durumu değiştirecek motivasyonu içimizde yaratmamız bence fırsatları görebilmekteki tek bilinçli çözümümüz olacaktır. İnanırsak, enerji-motivasyon-tetiklenme-harekete geçme gibi kelimelerin sahibi MARS, tutulmaya pozitif bir etki de katacak, haberimiz olsun.

Tutulma anı haritasının diğer işaretlerine bakacak olursak, yeniye çıktığımız yollarda şartlar çok elverişli gözükmüyor. Havamız bahar değil, zaman zaman fırtına bizi durdurabilir. Belki biraz yıpranırız, yıpratırız, engelleniriz, soğuruz ya da huzurumuz kaçabilir. İçsel güvenliğimizi tehdit altında hissedebiliriz. Böyle zamanlarda her türlü aşırılığa da açık olduğumuzu gösteren işaretler var. Akl-ı selim olabilmemiz, her türlü abartılı hareketlerden kaçınmamız bu yola çıkarken cebimizdeki en önemli bilgi olmalıdır. Muhakkak ki aklımızda büyümek var, kendimizi gerçekleştirirken yeni bilgilerin bizi özgürleştireceğine olan inancımız da var. Çok iyi bildiğimiz konuların değiştiğini objektif olarak gözlemleyebilmeliyiz. Çokbilmişlik ve kibir iyi sonuçlar vermeyecektir. Her türlü iyi niyetimize rağmen, vereceğimiz sözlere de dikkat etmeliyiz. Gökyüzünün aşırılığı yapabilirmişiz gibi hissettirebilir ama yine de yapamazsak söz verdiğimiz kişileri hayal kırıklığına uğratma potansiyeline sahibiz ve bu ağır karmalarla bize geri döner. Hem kendimize hem diğerlerine karşı dürüstlük her zamanki gibi en temiz duruşumuz olmalı, söz vermeden önce iyi tahlil edebilmeliyiz.

Kendini gözlemleyip durumdan memnun olmayan, nasıl olacağını bilmese bile artık değişime inanan çoğunluğa bu tutulmanın fırsat bir tutulma olduğunu hatırlatmak isterim. Elbette yenilenirken/kabuk değiştirirken rahatsızlık-huzursuzluk hissedecektik. Ama bu gerginliği daha fazla sürdüremeyeceğimize aydık, çünkü devam edersek sistem göz göre göre çökecek ve kesinlikle çökmemeli. Harekete geçiyoruz ama burası bir bilinmeyen. Ve bilinmeyen, bilinmediğinden korkutucu geliyor olabilir, oysa tam da orası tüm olasılıkların mümkün olabileceği yerdir ! Olasılıkları biz yaratacağız. Bizim düşüncelerimizle şekillenecek. Düşünün, büyük düşünün. Düşleyin. Kişilerden, şartlardan bağımsız hissedin, nasıl olacağıyla ilgilenmeyin. Ne hissetmek isterseniz onunla ilgilenin. Her gün yeni sizi düşünün. Kendinize inanın. Geçmiş deneyimleriniz inancınızı kırmasın. Hücrelerinizdeki pozitif düzelmeyi gördükçe doğru yolda olduğunuzu göreceksiniz. Kendinize şans verin. Akşamdan sabaha olmayacaktır, ama düzenli düşleyerek, yeni size daha çok yaklaşacaksınızdır.

YAY masalların mutlu sonla bitmesinden yanadır. Acı, keder, kin, umutsuzluk, kalıcı öfke, korku, mutsuzluk gibi sıfatlar onun DNA’sında bulunmaz. Yay olmayanların da YAY’ı anlayacağı şu dönemlerde muratlara erip kerevetlere çıkmak mümkündür. Onun bilinmeyene gitme cesaretinden feyz alacağımız kesin. Şartlar zor, stres var, risk de var ama eğer aşırılıklar kontrol edilirse sonsuz olasılıklar yaratıma hazırlar.

Bir varmışız, bir yokmuşuz. Sonra bir bakmışız, yine var olmuşuz. İnanırsak elbet.

Türkiye’nin Güneş tutulmasında alacağı etkiler şöyle;

Tutulma ülkemizden gözlemlenmeyecek.

Toplum sağlığını ilgilendiren konular, hastalıklar, sağlık hizmetleri, çiftçilik, yiyecek rezervleri, kamu kuruluşları, çalışan işçi sınıfı, memurlar, silahlı kuvvetler, fabrikalar, işçi sendikaları, sosyal sigorta hizmetleri, işsizlik sigortası gibi konularda yeni girişimlerimiz olabilir.

Uluslararası bazı iş birlikleri, anlaşmalar söz konusu olabilir ancak çok güvenilir olmayabilir, belirsizlikler sebebiyle hayal kırıklığı yaşanabilir.

Önümüzdeki altı aylık süreçte yeni vergiler gelebilir. Finansal kaynaklarımızla ilgili yeni adımlar atmaya tetiklenebiliriz. Alım-satım-yatırım konularında krizli durumlar söz konusu olabilir.

Halkın güvenliği, sağlığı, huzuru ile ilgili beklentilere bazı olumlu cevaplar verilebilir, ancak bazı karmaşık durumlar da söz konusu olacaktır, soru işaretlerine de çok açık bir gökyüzü durumu var. Sağduyu ve birlik beraberlik, yardımlaşma gündemlerimiz de olacaktır.

Yay Burcundaki Güneş Tutulmasının ve 21 Aralık’ta gerçekleşecek Satürn-Jüpiter kavuşumun yükselen burçlara göre etkileri şöyle;

Yükselen Koç; Yurtdışı, uluslararası işler, yabancılarla ilgili yeni gündemleriniz olacaktır. Yepyeni ve umutlu bir perspektifle hayatınıza vizyon katabilirsiniz. Resmi işleriniz varsa, gökyüzü sizi harekete geçirecektir. Vatandaşlık, gümrük gibi işleriniz için de harekete geçirebilir gökyüzü sizi. Akademik konular ön planda olabilir, sizi geliştirecek eğitimlere başlayabilirsiniz. Aşırı motivasyonlusunuz, büyük riskler almak isteyebilirsiniz ancak ayaklarınızı yere sağlam basmanızı tavsiye ederim. Ev, yerleşim, yuva ile ilgili gündemleriniz de olabilir. Ailevi konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Taşınma, gayrimenkul, arsa, toprak konuları da önünüze düşebilir.

21 Aralık 2020’de Jüpiter Satürn Kova Burcu’nda kavuşacaklar ve bu gökyüzü olayı 20 yılda bir gerçekleşir. Sosyal çevrenizde yeni bir yapılanma gündeminizde olacaktır. Özellikle aşk hayatınızda çok önemli gelişmeler olabilir. Ebeveyn olmakla ilgili yeni sorumluluklarınız olabilir. Büyük ölçüde şanslı bir zaman diliminden geçiyor olacaksınız. Umutlarınız, beklentileriniz çok daha fazla bağımsızlaşma, herkesin hayrına olabilecek gelişmelerle taçlanabilir.

Yükselen Boğa; Kredi, ödeme, borçlar, sigorta, vergiler ve miras gibi konular önünüze düşebilir. Maddi kaynak arayışlarına girebilirsiniz, paylaşımlı konularda bazı adımlar atılabilir. Ruhsal manada büyümenizi isteyecektir gökyüzü, her şeyin göründüğünden çok daha farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Bazı krizlerle karşılaşılabilir. Rüyalarınız önemli olabilir. Bilinçaltından çok mesaj alabilirsiniz. Kaza-belalara açık bir ortam olabilir, ameliyatlar gündeme gelebilir, sağlığınızı önemseyin. Yakın çevreniz, arkadaşlarınız, kardeşlerinizle ilgili gündemleriniz de olabilir. Zihinsel olarak daha güvende nasıl hissedebileceğinize kafa yorabilirsiniz.

21 Aralık 2020’de Jüpiter Satürn Kova Burcu’nda kavuşacaklar ve bu gökyüzü olayı 20 yılda bir gerçekleşir. Tüm hedeflerinizle ilgili büyük şans ve fırsatlar yakalayabileceğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz. Bugüne kadar inandıklarınız bambaşka bir hal alabilir. Geleneksel konulara inancınız değişecektir. Kariyerinizde ve statünüzde değişime hazır olmalısınız. Birçok şeyin eskisi gibi olmayacağı günlere adım atıyor olacaksınız. 2021 ve 2022 size bambaşka kapılar açıyor olacak. Değişime direnç gösterirseniz önünüze çıkacak fırsatları kaçırırsınız. Akışa güvenmenizi tavsiye edeceğim.  

Yükselen İkizler; İkili ilişkiler, ortaklıklar, evlilikler gibi konular artık önünüzde olacak ve yeni adımlara tetikleniyor olacaksınız. Tek değil, birlikte hareket edeceğiniz zamanlardasınız. 2021’de hayatınıza ilişkileriniz damga vuracak. Rekabet duygusu ağır basabilir. Yönlendirilmeye açık zamanlarda olacaksınız. Her türlü sözleşme, anlaşma ve teklifle karşılaşabilirsiniz. Yeni hayatınıza imza atabilirsiniz. Biliniz ki çok kadersel bir imza olacaktır bu. Ayrıca kafanızı bulandıracak bir gökyüzü ortamı da olacak gökyüzünde ve doğru karar vermek için çok fazla konsantrasyona ihtiyacınız olabilir. Maddi gelir kaynaklarınız da sizi etkileyecek konulardan biri olabilir. Yeteneklerinizi gelire çevirmek aklınızın bir yerinde olabilir.  

21 Aralık 2020’de Jüpiter Satürn Kova Burcu’nda kavuşacaklar ve bu gökyüzü olayı 20 yılda bir gerçekleşir. Hayatınıza büyük vizyon katacak bir gökyüzü olayı olacak bu. Beklentileriniz, umutlarınızı reel olarak hayata geçirebileceğiniz bir döngü başlıyor olacak. Kendinizi geliştirebileceğiniz ne varsa harekete geçirebilir sizi, ve bundan mutlaka ömürlük bir fayda sağlanacaktır. Eğitim, danışmanlık, yazmak, yayınlamak gibi konularda şans sizden yana olacaktır. Entelektüel fikirleriniz artık beden bulabilir. Bütünün hayrına, eşitlikçi, daha hümanist konulara eğilebilirsiniz.

Yükselen Yengeç; Günlük rutin işlerinizde önemli değişimlere adım atıyor olacaksınız. Yeni iş, yeni teklifler, yeni iş arkadaşları edinebilirsiniz. Özellikle yabancı bağı olan şirketleri, sizi geliştirecek ve vizyon katacak işbirlikçi kişileri tanıyabilirsiniz. Sağlığınıza da özen göstermeniz gereken dönemlerden geçiyor olacaksınız. Diyet, sağlıklı beslenme gibi yeni alışkanlıklar edinmek ve kötü alışkanlıkları bırakma kararı almak için güzel bir dönemde olacaksınız. Yeni bir evcil hayvanınız olabilir. Sahiplenebilirsiniz. Evcil hayvanlarınızın bu dönemde daha fazla ilgi ihtiyacı olabilir. Kişisel önemli kararlar almak üzere tetiklenebileceğiniz bir süreçten geçeceksiniz.

21 Aralık 2020’de Jüpiter Satürn Kova Burcu’nda kavuşacaklar ve bu gökyüzü olayı 20 yılda bir gerçekleşir. Objektif olamadığınız, tutunduğunuz her konu başka bir hal alacaktır. Gerçek bağımsızlığı elde etmeniz için gökyüzünden destek alabilirsiniz. Özellikle maddi konularda sizi bağımlı olduğunuz şeylerden uzaklaştıracak güzel gelişmelere odaklanın. Kaynak arayışlarınız olabilir. Alacak-borç-krediler gibi gündemleriniz olabilir. Miras konuları gündeminize gelebilir. Diğer yandan, ruhsal olarak da büyük farkındalıklar kazanabilirsiniz, fizik ötesi konular ilginizi çekecektir.

Yükselen Aslan; Yeni bir hobiye başlamak için adımlar atabilirsiniz. Bu size keyif verecektir. Abartılı risklere tetiklenebilirsiniz. Birçok konuda özgürleştiğiniz bir yıl geride kalırken şimdi yeni yılda odağınız ben-biz hattına geçecek. Yeni başlayacak ilişkileriniz kadersel bağlar taşıyor olabilir. İlişkinizin kaderini de belirleyebilecek gökyüzü konumu olacaktır. Daha büyük bakmaya odaklanmalısınız. Hamilelik, bebek gibi hayat değiştiren kararlar verilebilir. Çocuklarınızın geleceğini düşünmeniz gerekebilir. Diğer yandan kontrol edemediğiniz, gizli kalmış konularla da yüzleşeceğiniz bir süreçten geçebilirsiniz. Bazı kayıplar olabilir, bilinçaltından mesajlar verebilir gökyüzü size.

21 Aralık 2020’de Jüpiter Satürn Kova Burcu’nda kavuşacaklar ve bu gökyüzü olayı 20 yılda bir gerçekleşir. Evlilik-ilişki-ortaklık alanında önemli gelişmeler yaşayacaksınız. Bu durum size fırsat bir gökyüzü konumudur, sorumluluk alabildiğiniz ölçüde evlilik ve ortaklıkta istikrar yakalayabileceğinizi söyleyebiliriz. Özellikle ilişkilerinizde çok daha adaletli bir yaklaşım tarzını benimseyebilirsiniz, bencil göstergeler size iyi gelmeyecektir. Karşınızdaki kişilerin fikrini önemseyin, değerlendirin. Yeni bir ortaklık kurma fikri mümkün olabilir, kalıcılık vadedecektir.

Yükselen Başak; Ev-yerleşim-yuva-ailevi her konuda önemli bir döngüdesiniz. Belki daha büyük bir eve taşınmak iyi fikir olabilir. Yine gayrimenkul-arsa-toprak-emlak gibi gündemleriniz olabilir. Yeni bir düzen kurmak için harekete geçebileceğiniz zamanlara giriş yapıyorsunuz. Evlenebilirsiniz ya da kendinize yeni hedefler koyabilirsiniz. Ailenizle daha fazla ilgileneceğiniz durumlar oluşabilir. Yurt dışı ile ilgili gündemleriniz olabilir. Uzak bir ülkeye taşınmak, global iş tekliflerini değerlendirmek gibi süreçlerden geçebilirsiniz. Kendinizi, bakış açınızı genişletmek için önemli eğitim kararları alabilirsiniz. Sosyal çevreniz değişebilir, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

21 Aralık 2020’de Jüpiter Satürn Kova Burcu’nda kavuşacaklar ve bu gökyüzü olayı 20 yılda bir gerçekleşir. Özellikle iş hayatınızda önemli fırsatlar yakalayabileceğiniz bir döngü başlıyor olacak. Kalıcılığınızı sağlamlaştırabilirsiniz. Önemli sorumluluklar alabilirsiniz. Farkındalığınız genişleyecektir. Yeni sorumluluklarınızın size iyi geleceğini söyleyebiliriz. Yeni ve sizi özgürleştirecek adımlar atmak iyi gelebilir. Birlikte çalıştığınız insanların gelişimine katkı sağlayabilirsiniz, bu size mutlaka önemli geri dönüşler getirecektir. Ayrıca evcil hayvan edinmek için de güzel bir dönemdesiniz.

Yükselen Terazi; Kardeşler, kuzenler, yakın akraba ve çevrenizle birlikte bir girişiminiz olabilir. Ürettiğiniz fikirlerle ilgili yeni gelişmeler kaydetmeniz muhtemel. Yeni ticari girişimler, ithalat-ihracat, e-ticaret işlerine eğilebilirsiniz. Yeni bir eğitim kararı verebilirsiniz. Zihinsel büyüme gerçekleşecektir, umutlu fikirlerinizi değerlendirebilirsiniz. Yazma-yayınlama-duyuru-reklam işleriniz için güzel dönemlerden geçebilirsiniz. Kariyeriniz, hedeflerinizle ilgili daha büyük bir bakış açısı benimseyebilir, bu uğurda bazı aksiyonlar alabilirsiniz. Terfi gibi gündemleriniz de olabilir. Büyük riskler almaya eğiliminiz olabilir, her türlü aşırılıktan uzak durmanızı tavsiye ederim.

21 Aralık 2020’de Jüpiter Satürn Kova Burcu’nda kavuşacaklar ve bu gökyüzü olayı 20 yılda bir gerçekleşir. Özellikle aşk hayatınızda önemli fırsatlar yakalayabileceğiniz bir döngü başlıyor olacak. Yeni sosyal çevrelere girebilirsiniz. Ebeveyn olmak isteyen Yükselen Terazi’ler için fırsat zamanlar geliyor olacak. Hamilelik gündemleri olabilir. Zaten ebeveyn olanların çocuklarının gelecek beklentileriyle ilgili güzel gelişmeler yakalanabilir. Çok daha adil bir dünya için sizin de katkılarınızın olacağı bir sürecin başlangıcı olacaktır. Bağımsızlığınız için sınırlarınızı yeniden gözden geçirebilir, gereken aksiyonları alabilirsiniz.

Yükselen Akrep; Maddi ve manevi değerlerinizle ilgili yeni başlangıçlara tetiklenebilirsiniz. Alım-satım-yatırım gibi gündemleriniz olabilir. Kaynaklarınızı dikkatli kullanmanızı tavsiye ederim. Yeni bir yetenek geliştirebilir, vizyonunuzu büyütecek bir şeyi öğrenmek için yeni adımlar atabilirsiniz. Kurumsal ya da bireysel eğitimler alınabilir. Yeteneklerinizi gelire çevirebileceğiniz fırsatlar yaratabilirsiniz. Yurtdışı-uluslararası işler- yabancılarla ilgili bir gündeminiz olabilir. İthalat-ihracat, e-ticaret vs gibi ticari girişimler planlayabilirsiniz. Yine hukuki ya da resmi işleriniz varsa ilgilenmek için doğru zamanlar olacaktır.

21 Aralık 2020’de Jüpiter Satürn Kova Burcu’nda kavuşacaklar ve bu gökyüzü olayı 20 yılda bir gerçekleşir. Ev-yerleşim-yuva-ailenizle ilgili önemli fırsatlar yakalayabilir, kalıcı adımlar atabilirsiniz. Taşınabilirsiniz. Ev-gayrimenkul-arsa-emlak gibi gündemleriniz olabilir. Çok önemli hedefler belirleyebilir, bunların tohumlarını atmak için tetiklenebilirsiniz. Tüm hedeflerinizle ilgili büyük şans ve fırsatlar yakalayabileceğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz. Bugüne kadar inandıklarınız bambaşka bir hal alabilir. Geleneksel konulara inancınız değişecektir. 2021 ve 2022 size bambaşka kapılar açıyor olacak. Değişime direnç gösterilmemesi, aksine kendinizi değişime motive etmelisiniz.

Yükselen Yay; Çok önemli kişisel yeni başlangıçlarınızın olacağı bir döngüye giriyorsunuz. İşinizle ilgili yepyeni gündemleriniz olacaktır. Yeni bir iş için tetiklenebilirsiniz. Gelen teklifleri değerlendirin, sizi geliştireceğine inancınız varsa aksiyon alabilirsiniz, gelişmeyeceğiniz yerlere yönelmeyin. İlişkilerinizle ilgili de önemli ve karmik gelişmeler bekleyebiliriz. Özgürleşme isteğiniz ağır basabilir. Bekar Yay’ların ise sorumluluk alıp evlilik sürecine girme potansiyelleri olabilir. Finansal konular da önünüze düşecektir, para konularında hatalı ve riskli kararlar almamalısınız. Kaynaklarınızı doğru yönetme konusunda desteğe ihtiyacınız olabilir. Ruhsal olarak önemli farkındalıklar yaşayabilir, karanlıklarınızı aydınlatma güdüsü duyabilirsiniz.  

21 Aralık 2020’de Jüpiter Satürn Kova Burcu’nda kavuşacaklar ve bu gökyüzü olayı 20 yılda bir gerçekleşir. Hayatınıza büyük vizyon katacak bir gökyüzü olayı olacak bu. Yeni bir şey öğrenmeye bakın, kendinizi mutlaka geliştirin. Bunu başardıkça özgürleşebileceksiniz. Ayrıca öğrendikleriniz sizi zihinsel olarak da besleyecek, bir ömür fayda sağlayabileceksiniz. Eğitim, danışmanlık, yazmak, yayınlamak gibi konularda şans sizden yana olacaktır. Entelektüel fikirleriniz artık beden bulabilir. Bütünün hayrına, eşitlikçi, daha hümanist konulara eğilebilirsiniz. Ticari konularda şanslı zamanlardan geçecek olabilirsiniz.

Yükselen Oğlak; Kontrolün sizde olmadığını fark ettiğiniz günlerden geçiyor olacaksınız. Bazı yüklerden arınmalısınız, size hizmet etmiyorsa vedalaşmalısınız. İçinize kapanabilirsiniz, yalnızlaşabilirsiniz. Bazı gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bilinçaltınıza ışık tutuyor gökyüzü, bu dönemde ruhsal farkındalığınızı geliştirmek üzere harekete geçebilirsiniz. Her şeyi kontrol edemeyeceğinizi bilmelisiniz. Psikolojik yorgunluklar olabilir, sağlığınıza dikkat edin. Hiçbir gizli işe bulaşmamalısınız. Gizli işlerin ortaya çıkma durumu da olabilir. İkili her türlü ilişkilerinizde ait olma duygusuyla bir olma/birleşme gibi önemli kararlara tetiklenebilirsiniz.

21 Aralık 2020’de Jüpiter Satürn Kova Burcu’nda kavuşacaklar ve bu gökyüzü olayı 20 yılda bir gerçekleşir. Maddi konularda verdiğiniz uğraşların meyvelerini alma vaktinde olacaksınız. Kendinizi garantiye alacağınız birçok fırsat önünüze düşecektir. Bu durum sizi bağımsızlaştıracaktır aynı zamanda. Yeni yatırımlar yapma zamanında olabilirsiniz. Böylelikle kendinizi güvene alabileceksiniz. Yeni yetenekler edinebilirsiniz. Bu yeteneklerden gelir elde edebileceğiniz fikirler geliştirebilirsiniz. Ebeveyn olmak isteyen Yükselen Oğlak’ların doğum potansiyeli de artabilir.

Yükselen Kova; Gelecek beklentilerinize çok odaklanmış olabilirsiniz. Abartılı iyimserlik durumları belki gerçeklerden sizi uzaklaştırabilir ancak yine de yılın tamamında birçok fırsat da yakalayabileceksiniz. Yeni bir sosyal çevreye girebilirsiniz. Toplum için sosyal hareketlenmelerde öne çıkabilir ya da grupların parçası olmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte hümanist girişimlerde bulunabilirsiniz. Diğer yandan aklınızda günlük düzeniniz de olacaktır, yeni gözden geçirmeler söz konusu olabilir. İş hayatınızla ilgili yeni normaller, yeni alışkanlıklara tetiklenebilirsiniz. Size hizmet eden kişilerin değişimi ile ilgilenecek olabilirsiniz.  

21 Aralık 2020’de Jüpiter Satürn Kova Burcu’nda kavuşacaklar ve bu gökyüzü olayı 20 yılda bir gerçekleşir. Şanslı bir yıla giriş yapıyorsunuz. 2009’unuzu tekrar hatırlamaya çalışın, benzer etkiler görebilirsiniz. Birçok fırsat yakalayabileceksiniz. İdeallerinizi gerçekleştirmek üzere önemli yeniliklere atılabileceksiniz. Hayata bakış açınızda yeni inançlar geliştirebilirsiniz. Evlilik, ortaklık kurma gibi yeni adımlar atılabilir. Yeni ve kalıcı başlangıçlar için önemli sorumluluklar alabilirsiniz. Özgür ve eşitlikçi yaklaşımınız size değer katacaktır.

Yükselen Balık; Kariyer, hedefler, statünüz gibi konularla ilgili yeni gündemleriniz olabilir. Biraz yıpratıcı bir süreç sizi bekliyor olabilir. Otoriteler sizin duygusal özgürlüğünüzü engelleyebilir. Belirsizlikler ve dağınıklıklar sizi yanlış yönlendirebilir. Kariyer hayatınızda beklentileriniz için daha fazla çaba ve disipline ihtiyacınız olabilir. Her türlü aşırılık ve abartılardan kaçınmanızı tavsiye ederim. Diğer yandan, hayatın size keyif veren yanlarına da odaklanabileceksiniz. Özellikle duygusal konularda, aşk ve ilişkilerde yeni başlangıçlar olabilir. Çocuklarınızın gelecek planlarıyla da ilgilenebilirsiniz. Hamilelik gündemleriniz olabilir.

21 Aralık 2020’de Jüpiter Satürn Kova Burcu’nda kavuşacaklar ve bu gökyüzü olayı 20 yılda bir gerçekleşir. Jüpiter’in her seyahati sizin için önemlidir ve Oğlak’taki yerleşiminden sonra kuşkusuz sizi daha umutlandıran gelişmelere odaklanabileceğiniz bir döneme giriş yapıyor olacaksınız. Şifacı yanlarınıza odaklanabilirsiniz, bu konularda kendinizi eğitmek isteyebilir, insanlara iyi gelebilirsiniz. Bilinçaltınızdan önemli mesajlar alabilirsiniz. Rüyalarınız sizi çok yönlendirebilir. Akışta kalacağınız, teslim olacağınız bir zaman dilimindesiniz. Yüklerinizi fark edebilir, kendinizi özgürleştirebilirsiniz.

Çağla Akgün

Bu Yazıya Tepkin Nedir?
Bayıldım
0
Beğendim
0
Emin Değilim
0
Enteresan
0
Şaşırdım
0
Yorumları Gör (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

payment

gökyüzüderki © 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.

En Yukarı Git
%10 İNDİRİM KAZAN!
En güncel yazılar, eğitimler ve kampanyalardan haberdar olmak için e-posta bültenimize abone ol. %10 indirim kazan!
    ABONE OL
    Gizlilik politikası bilgilendirme metinini okudum, onaylıyorum.