Şu An Okunuyor
Tahtımızı da, bahtımızı da yapma zamanı !

Tahtımızı da, bahtımızı da yapma zamanı !

Oyun başladı.

Herkes eşit şartlarda.

Sırayla zarlar atılıyor.

Kimine düşeş gelecek, kimine sebaidü, kimine dübeş, kimine caariyek…

Attığın zarı nasıl oynayacağın sana kalmış. Ustalığına göre şekil değiştirecek bir hayat bekliyor seni.

Ben tecrübesizim’e bağlama, ŞANS yanında olabilir.

Ben bu işi iyi bilirim’e de bağlama, karşı tarafın zarı senden iyi olabilir.

Oyun sen ve hayat arasında.

O zaman rastgele hayat !

Bazımıza günler hep yaz gibi olacak.

Bazımız ise yağmurlarda, fırtınalarda savaşını verecek.

ASLOLANIN HAYATTA KALMAK OLDUĞUNU UNUTMA ! BU SENİN DÜNYAYA GELDİĞİNDEN BERİ ÖYLE YA DA BÖYLE, BİLİNÇLİ YA DA BİLİNÇSİZ TEK SAVAŞIN !

Büyük gün yaklaşıyor kısaca. 21 Ağustos 2017 Pazartesi akşamı saat 21:30’da ASLAN BURCU’nda bir GÜNEŞ TUTULMASI meydana geliyor. Yeni KADERLER yazılıyor. OL’an OL’du. Bundan sonrası vereceğimiz tepkilerdir artık. Herkes kendi hayatını merak etmelidir. Herkes kendi hayatı üzerine oynamalı ve oynanan oyunlara da cevap vermelidir. Yeni planlar benimsenmelidir. Yeni hayatlara doğru motive olunmalıdır. GÖKYÜZÜNÜ kendinize döndürün. Açılan yeni sayfalara HIRS, İNTİKAM, KİN, NEFRET yazılmamalıdır. SAĞDUYULU, BABACAN ve kendi hayatımın kralıyım tavırları takınılmalıdır. Kimseden bir şey beklenmemeli, en çıplak halimizle sahnede sadece kendimiz varız.

Oyun kötü başlayıp, iyi bitebilir ya da tam tersi iyi başlayıp kötü bitebilir. Her durum bizi bir basamak yukarı çıkartmak üzere deneyimlenecektir. Tutulmanın anahtar kelimesi “BEN” olacak ve kendimize hizmet ederek bu oyunu kazanabiliriz. Bencil olmaktan bahsetmiyorum, kendini sevmeyi öncelik görenlerin daha fazla sevgiyle yoğrulacağına inanıyorum. Zira ASLAN, en çok da KENDİNİ SEVMEKTİR.

En basit anlatımla, Dünya ile Güneş arasına giren AY, Güneş’in ışığını karartır ve biz bu durumun adına GÜNEŞ TUTULMASI deriz. Astroloji’de Güneş tutulmaları büyük önem taşırlar. Doğada bir şeyler aksi gider. KAOS hakim olur. Ruhsal olarak amaç eski ve çalışmayan düzeni bozmak ve yeniye geçerken geçmiş yüklerden arınmaktır. Kişisel olarak da hepimizi bir yön değişikliğine iter.

Aslan Burcu’nun 28 derecesinde gerçekleşecek olan Güneş Tutulması en son 1999 yılının 11 Ağustos’unda gerçekleşmişti. Benzer olayların vuku bulması olasılık dahilindedir. Güneş Tutulmasının nereden izlenir olduğu önemli. 1999 yılında gerçekleşen Güneş Tutulmasında Türkiye’den izlenebilmişti, gün ortasında birden bir karanlık hissetmiştik ve günler sonra başımıza gelen o acı 17 Ağustos depremi ile çok ağır bir sınavdan geçmiştik. Bu sefer Türkiye’den değil, Amerika’dan izleneceğini biliyoruz. Astrolojik olarak Amerika’nın doğal afetler yaşaması beklenebilir. Enteresan bir şekilde, ABD Başkanı Trump’ın haritası üzerinde çok etkisi olacağını da öngörebiliyoruz. MARS gezegeninin bu tutulmadaki yeri de büyük olacak. Mars, herhangi bir astrolojik olayın içindeyse, içinde bulunulan durum tetiklenecek, hararet yükselecek demektir. Agresif ve motive edici tutumlarla karşılaşmamız olasılık dahilindedir. Trump’ın agresif çıkışlar yapması, savaşçı kararlar alması bu sebeple beklenebilir.

 

Kim, nasıl etkilenecek ?

Öncelikle elbette SABİT grup burçların en çok etkileneceğini belirtelim :

Aslan, Kova, Akrep ve Boğa’nın 27-28-29 derece doğumluları, yani ;

18 – 23 Ağustos arası doğan ASLAN’lar, 14 – 19 Şubat arası doğan KOVA’lar, 15 – 20 Mayıs arası doğan BOĞA’lar ve 15 – 20 Kasım arası doğan AKREP’ler nokta atışı kadersel değişikliklere gebeler.

Konumuz ASLAN olunca bu tutulmada işin içine elbette liderler, ünlüler, sanatçılar, dikkat çeken herkes, asilzadeler, kral ve kraliçeler hayati derecede önemli konuların içinde olacaklardır. Biz bunlardan değiliz, rahatız gibi bir durum akla gelmesin. Belki de öyle bir eşiktesinizdir ki, taht sahibi olabilirsiniz. Şans ve fırsatlarla anlatılan gezegenimiz JÜPİTER’in bize destek bir görünümü var ve onun doğası “inanmak”tır. Hayat sürprizleriyle size yepyeni bir kapı açmak üzere olabilir. İNANMAYI UNUTMAYIN ! Tutulmada ateş elementinin fazla olması, içimizdeki cesareti de tetikleyecek, gücümüzü kalbimizden almaya korkunç hazırız. Tahtımızı da, bahtımızı da yapma zamanındayız !

Tutulmalar genelde altı ay etkilidir en az, ancak bu tutulma 2 dakikadan biraz fazla sürecek ve astrolojik olarak ortalama iki yıl bu tutulmanın etkisinde kalabiliriz.

Tutulmanın yükselen burçlar üzerindeki etkilerine gelirsek ;

YÜKSELEN KOÇ : Hayatınızın aşkını bulabilirsiniz. Çocuk sahibi olabilirsiniz. Sanatsal bir üretim ortaya çıkartabilirsiniz. Ünlenebilirsiniz.

YÜKSELEN BOĞA : Taşınabilirsiniz. Gayrimenkul ya da arsa alımları gündeme gelebilir. Statü değişikliği görülebilir. Evlenebilirsiniz. İş değişikliği olabilir.

YÜKSELEN İKİZLER : Yurtdışı, uluslararası işler alanında değişiklikler olabilir. Araba alabilir ya da değiştirebilirsiniz. Eğitime başlayabilirsiniz. Hukuki işlerle ilgilenebilirsiniz. Kardeş, kuzen, yakın akraba ile ilgili gelişmeler olabilir.

YÜKSELEN YENGEÇ : Maddi ve manevi değerlerinizle ilgili gelişmeler beklenebilir. Alım-satım yapılabilir. Kendi yetenekleriniz üzerinden para kazanabilirsiniz.

YÜKSELEN ASLAN : İlişkiler, evlilikler ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Evlenebilirsiniz. Hayata bakış açınız değişebilir. Yeni ve geri dönüşü olmayan kararlar alabilirsiniz.

YÜKSELEN BAŞAK : Gizli işlere bulaşabilirsiniz. Bilinçaltı uyanışları yaşanabilir. İş değişikliği söz konusu olabilir. Sağlık ile ilgili gelişmeler olabilir.

YÜKSELEN TERAZİ : Yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Sosyal yardım gruplarına dahil olabilirsiniz. Umutlarınızı yeşertecek gelişmelere gebesiniz. Verdiğiniz emeklerin karşılığını alabilirsiniz.

YÜKSELEN AKREP : Kariyer ve statü değişikliğine gidebilirsiniz. Evlilik kararı alabilirsiniz. Yeni bir eve geçebilirsiniz. Göz önünde olacağınız zamanlar olacaktır.

YÜKSELEN YAY : İnternet, web sitesi, medya ve yayın işleri ile ilgili gelişmeler olabilir. Fikirlerinizde devrim görülebilir. Uzak yerlerle iş yapabilir, çok seyahat edebilirsiniz.

YÜKSELEN OĞLAK : Eşin/başkalarının kaynaklarıyla ilgili durumlar ortaya çıkabilir. Krediler, sigortalar, borçlar, vergiler ve miras konuları gündeme gelebilir. Sağlığınıza dikkat edin.

YÜKSELEN KOVA : Evlilik kararı alabilirsiniz. Ortak bir işe girebilirsiniz. Evlilik / ilişkiler / ortaklıklar alanında yeni yön değişiklikleri görülebilir.

YÜKSELEN BALIK : İş yerinde gelişmeler olabilir. İş yerinizi taşıyabilirsiniz. Size hizmet eden kişilerle ilgili kararlar alınabilir. Sağlığınıza dikkat edin.

En güzel sayfalara, en güzel başlangıçları yazmak dileğiyle !

ÇAĞLA AKGÜN

Bu Yazıya Tepkin Nedir?
Bayıldım
0
Beğendim
0
Emin Değilim
0
Enteresan
0
Şaşırdım
0
Yorumları Gör (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

payment

gökyüzüderki © 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.

En Yukarı Git
%10 İNDİRİM KAZAN!
En güncel yazılar, eğitimler ve kampanyalardan haberdar olmak için e-posta bültenimize abone ol. %10 indirim kazan!
    ABONE OL
    Gizlilik politikası bilgilendirme metinini okudum, onaylıyorum.