Şu An Okunuyor
9 Haziran 2017 Yay Dolunay’ının burçlara etkileri

9 Haziran 2017 Yay Dolunay’ının burçlara etkileri

Her dolunay bir farkındalıktır. Ay’ın bulunduğu burcun konularında ortaya bir şeyle çıkmasını bekleriz. Bu durumda bugün gökyüzü bizden Yay burcunun anlattığı konulara odaklanmamızı istiyor.

Yolculuklar, din, felsefe, akademik konular, hukuki konular, uluslararası işler, yurtdışı bağlantılı her şey, medya, basın ve yayıncılık, turizm ve seyahat, ulaşım, hava yolları, pasaport ve gümrük işleri gibi konular gündemimiz olacaktır. Özgürlük vurgulanacaktır. Aydınlanmalar farkındalıklar yaşanacaktır. Hevesli ve cesurca dürtüsel davranmaya meyilliyiz. ÖZELLİKLE; 5-14 Haziran İKİZLER, 5-14 Aralık YAY, 4-12 Eylül BAŞAK ve 4-12 Mart BALIK burçları için çok önemli bir DOLUNAY olacaktır.

İki tarihe geri dönüp, düşünmenizi önereceğim.

**Yakın tarihte İkizler yeniayında, Mayıs’ın son haftasında başlattığınız işlerle ilgili sonuçlar alınabilir.

**Daha uzak geçmişte, Aralık ayında başladığınız işlerle ilgili sonuçlar alınabilir.

Aşağıda yükselen burçlara göre Dolunay etkilerini bulabilirsiniz. Ek olarak, 10 Haziran’da Jüpiter retrosunun sonuna geliyoruz ve bize etkilerini de ekliyorum.

YÜKSELEN KOÇ

Uluslararası konular, hukuki işler, eğitim, kardeşler, yurt dışı işler, medya/yayıncılık, seyahatler, akademik konular ile ilgili, önceki girişimlerin sonuçlanması mümkün.

Jüpiter etkisi : İlişkilerde verimli, neşeli, eğlenceli, geliştiren, büyüten etkiler alacağınız döneme giriş yapıyorsunuz.

YÜKSELEN BOĞA

Finansal krediler, sigorta, vergi, miras, nafaka, hisseli paralar, ortaklı gelir ve giderler ile ilgili önceden başlamış işlerden sonuç alınabilir. Koşullar netleşecektir. Ceplerden para çıkabilir. Konularınız maddi olacak.

Jüpiter etkisi : 10 Ekim’e kadar günlük aktivitelerinizde yoğunlaştığınızı hissedebilirsiniz. Bel, böbrek, cilt problemleri olanların önlem almasını tavsiye ediyorum, ertelemeyin, durum büyümesin.

YÜKSELEN İKİZLER

İlişkiler, ortaklıklar, evlilikler, önemli kararlar verilebilir, evlilik kararı da olabilir ayrılık kararı da olabilir. Süregelen ilişkilerde yön değişiklikleri kararı alınabilir.

Jüpiter etkisi : Aşk ve ilişkilerde 10 Ekim’e kadar yalnız ikizler’in kısmeti açılıyor. Gönül kapıları açılsın, enerjiniz yükselsin ki fırsatlarınız çoğalsın.

YÜKSELEN YENGEÇ

Günlük rutin işlerinizde, iş ve çalışma koşulları, birlikte çalıştığınız insanlar, evcil hayvanlarınız ile ilgili gelişmeler olabilir. Size hizmet eden insanlarla yol ayrımına gelinebilir. Sağlığa dikkat. Diyet ve beslenme için harika bir zaman. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için adım atabilirsiniz.

Jüpiter etkisi : Ev ve kariyer ile ilgili şans ve fırsatlar yakalayabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz, 10 Ekim’e kadar daha büyük bir eve taşınma, pozisyonunuzda yükselişler olabilir.

YÜKSELEN ASLAN

Eğlence, aşk hayatı, flörtler, sosyal hayat ve çocuklar ile ilgili konularda gelişmeler beklenebilir. Yol ayrımları da olabilir.

Jüpiter etkisi : 10 Ekim’e kadar, seyahatler, kardeşlerle ilgili güzel gelişmeler olabilir. Eğitim ile ilgili kendinizi geliştirebileceğiniz zamanlardasınız, kaçmaz.

YÜKSELEN BAŞAK

Aile, ev, kariyer, ofis, ebeveynleriniz, üstleriniz ile ilgili görünür hale gelen gelişmeler olacaktır.

Jüpiter etkisi : 10 Ekim’e kadar parasal yönden şanslı bir döneme giriyorsunuz. Girişimlerinizden daha fazla gelir elde edebilirsiniz. Yatırım için harika zamanlar.

YÜKSELEN TERAZİ

Anlaşmalar, sözleşmeler sonuçlanabilir. Medya, yayın, yazma, çizme, web, eğitim kararı almak, seyahat kararları almak mümkün.

Jüpiter etkisi : 10 Ekim’e kadar her yönden şans kapılarınız açılıyor. Bilhassa ilişki ve işinizle ilgili fırsatlar var. Evlilik olabilir.

YÜKSELEN AKREP

Para konularını işaret ediyor. Kazanma imkanları ortaya çıkabilir. Harcamalar söz konusu, mal mülk alma işleriyle ilgili sonuca gidebilirsiniz.

Jüpiter etkisi : Bilinçaltı konuları ön plana çıkıyor, kişisel gelişim, ruhsal çalışmalara yönelmeler olabilir. Ek olarak iş hayatınız ile ilgili de fazla mesailer harcamanız olası gözüküyor.

YÜKSELEN YAY

Hayata bakış açınızla ilgili önemli farkındalıklar yaşayacağınız bir dolunay. Amacınıza ulaşmak için giriştiğiniz işlerle güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz, sorumluluk alabilirsiniz. Süregelen ilişkilerinizde evlilik kararı alabilirsiniz. Ya da işler iyi gitmiyorsa bir yol ayrımı söz konusu olabilir.

Jüpiter etkisi : 10 Ekim’e kadar sosyal hayatınızda büyümeler görülebilir. Umudunuz artmaya başlayacak. Sosyal yardım kuruluşlarında da aktif olmak kendinizi iyi hissetmenize sebep olabilir. Çocuk yapma kararı alabilirsiniz.

YÜKSELEN OĞLAK

Gizli ve bilinmeyen konular açığa çıkabilir. Kendinizle ilgili bilinçaltınızda büyük bir aydınlanma yaşayabilirsiniz. İş yerinden ayrılma kararları alabilirsiniz. Ummadığınız taşın baş yardığını da görebilirsiniz.

Jüpiter etkisi : 10 Ekim’e kadar kariyeriniz ve hedeflerinizde büyüme gözleyeceğiniz, verimli zamanlar geçireceğinizi söyleyebiliriz.

YÜKSELEN KOVA

Daha önceden başladığınız projeler, hayaller ve dileklere kavuşabileceğiniz bir dolunay. Toplum önünde takdir görebilirsiniz. Sosyal projelere dahil olma kararı alabilirsiniz.

Jüpiter etkisi : 10 Ekim’e kadar; şansınızın açıldığı bir döneme giriş yapıyorsunuz. Uluslararası işlerle ilgili fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bol bol yurt dışı seyahati çıkabilir. Manevi anlamda, ruhsal gelişmeler yaşayabilirsiniz. Felsefe, mitoloji gibi konulara ilginizin arttığını gözlemleyebilirsiniz.

YÜKSELEN BALIK

Kariyeriniz ile ilgili önemli gelişmelere gebesiniz. İş değişikliği kararı alabilirsiniz. Kendi işinizi kurma kararı da alabilirsiniz. Statü ve tanınırlık ile ilgili büyük gelişmeler beklenebilir. Ünvanınızda değişiklik olabilir. Sorumluluk aldığınız konular ile ilgili başarılı ve göz önünde olacağınız zamanlardır.

Jüpiter etkisi : 10 Ekim’e kadar yakınlarınızdan gelen maddi kaynaklar, miras ya da krediler gibi konularda gözle görülür bir büyüme söz konusu olabilir. Rüyalarınıza dikkat. Her türlü mistik ve okült konulara ilginiz artabilir.

Sevgilerimle,

Çağla Akgün

 

Bu Yazıya Tepkin Nedir?
Bayıldım
0
Beğendim
0
Emin Değilim
0
Enteresan
0
Şaşırdım
0
Yorumları Gör (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

payment

gökyüzüderki © 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.

En Yukarı Git
%10 İNDİRİM KAZAN!
En güncel yazılar, eğitimler ve kampanyalardan haberdar olmak için e-posta bültenimize abone ol. %10 indirim kazan!
    ABONE OL
    Gizlilik politikası bilgilendirme metinini okudum, onaylıyorum.